Seniorenkring ‘Geloof en Leven’

Aardig wat mensen in onze gemeente hebben ervaren dat het’ in kleine kring’ delen van wat je ervaart in geloof en leven, je een gevoel van saamhorigheid en nieuwe oriëntatie kan geven. In deze kring zullen we met elkaar in gesprek gaan over wat Bijbelverhalen bij ons oproepen, over welke waarden we nastreven en hoe ons dat vergaat. Het levenseinde, herinneringen uit je levensverhaal, beelden van ouderdom… Dit zijn onderwerpen die de revue kunnen passeren. Er is veel ruimte ook voor eigen inbreng. Er zal materiaal gebruikt worden uit de boeken ‘Zin in de ouderdom’ en ‘ De Doornse levenskunst’. Voor wie wil delen of wil luisteren: weet je welkom!

Waar? In de Hasseler Es. Zodat mensen die in deze wijk wonen en minder mobiel zijn, ook kunnen komen. Wanneer? Eens per maand.

Voor opgave en meer informatie: Margriet van der Meulen T: 06-15.01.59.11, E: mvandermeulen@waterstaatskerk-hengelo.nl