Vieringen

Zondag 20 Oktober 2019
Waterstaatskerk 09:00 uur ds. J. Wachtmeester
Waterstaatskerk 10:30 uur ds. J. Wachtmeester
Waterstaatskerk 19:00 uur ds. H. van Wingerden, Rijssen, HGG
Het Borsthuis 10:30 uur ds. G. te Paske, Oecumenisch
Het Woolde 10:45 uur ds. E. van Houwelingen
Woensdag 23 Oktober 2019
Waterstaatskerk 12:30 uur Lunchconcert: Laura Troost & Mia Kogelman (piano-k

Lees meer

Zondag 27 Oktober 2019
Waterstaatskerk 09:00 uur ds. H. Koetsveld, Heilig avondmaal
Waterstaatskerk 10:30 uur ds. H. Koetsveld, Heilig avondmaal
Waterstaatskerk 17:00 uur Cantatedienst: Deze zondag staat cantate nr. 48

Lees meer

Waterstaatskerk 19:00 uur ds. G. de Goeijen, Den Ham, HGG
Het Borsthuis 10:30 uur pastor S. Pikkemaat, Oecumenisch
Het Woolde 10:45 uur mw. A. Jaspers
Woensdag 30 Oktober 2019
Waterstaatskerk 12:30 uur Lunchconcert: Evan Bogerd Toegang vrij. Collect

Lees meer

Thaborkerk 19:15 uur Stilte, Taizé, Meditatiemoment tot 19.45 uur
Zondag 03 November 2019
Waterstaatskerk 09:00 uur ds. H. Koetsveld, Afscheidsdienst ds. Herman Koets

Lees meer

Waterstaatskerk 11:00 uur ds. H. Koetsveld, Afscheidsdienst ds. Herman Koets

Lees meer

Waterstaatskerk 16:00 uur Peuter-kleuterviering
Waterstaatskerk 19:00 uur ds. K.F.W. Borsje, Vriezenveen, HGG
Het Borsthuis 10:30 uur pastor F. Heerink, Oecumenisch
Lebuïnuskapel 10:30 uur ds. F. Wiersma, Luthers
Het Woolde 10:45 uur pastor H. Landman
Woensdag 06 November 2019
Waterstaatskerk 12:30 uur Lunchconcert: Ilja Middendorp & Jonne Kleinjan (pi

Lees meer

Zondag 10 November 2019
Waterstaatskerk 10:30 uur ds. J. Wachtmeester
Waterstaatskerk 19:00 uur ds. A. Prins, Vriezenveen, HGG
Thaborkerk 10:30 uur mw. M. van der Meulen, mw. H. van den Bemt; Oecume

Lees meer

Woensdag 13 November 2019
Waterstaatskerk 12:30 uur Lunchconcert: Enrico Reus, Aleida Groeneveld & Wis

Lees meer

Vrijdag 15 November 2019
Waterstaatskerk 19:00 uur Sirkelslag voor kinderen tussen de 8-12 jaar.

Lees meer

Zondag 17 November 2019
Waterstaatskerk 09:00 uur ds. J. Wachtmeester
Waterstaatskerk 10:30 uur ds. J. Wachtmeester
Waterstaatskerk 19:00 uur ds. G. Doorn, Vriezenveen, HGG
Het Woolde 10:45 uur pastor H. Landman