Petrus in het land, uitzending vanuit WSK

In de uitzending vind je een aantal items van in en om onze gemeente zoals: het ‘Buddy’-project, kunstpelgrimage ‘Stations of the Cross’, ‘Rainbow’-project, een meditatie en het ouderenpastoraat en gemeenteleden komen aan het woord.
Als werkteam hebben we de zegen mogen meezenden.

Als werkteam hebben we ons ingespannen, gepuzzeld en gelachen. Het resultaat mag er wezen. Je kunt de uitzending terugzien via website https://kro-ncrv.nl/programmas/petrus-in-het-land. Zoek naar onze Waterstaatskerk.

Laat je verwonderen over het tipje van de sluier, waaronder te zien is wat onze gemeente allemaal in het gastvrije en dienstbare huis heeft en waar oog voor de kwetsbare medemens nooit ver weg is.

Rainbow: een knuffel die kinderen verbindt | KRO-NCRV

https://www.facebook.com/share/v/L85bR5RZ49wu2LrL/?mibextid=WC7FNe

Met een hartelijke groet,

Marije Kooistra

Kerkelijkwerker voor kinderen, jeugd en gezinnen Prot. Gemeente Hengelo

tel.: 06 83 07 09 81

Nieuw emailadres: marije.kooistra@waterstaatskerk-hengelo.nl